SMS System (1.0.3) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Message
cy: Neges

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: To
cy: I

en: Mode
cy: Modd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
