SMS System (1.0.3) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: Message
jv: Pesen

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: To
jv: Marang

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
