SMS System (1.0.3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: To
kk: Қайда

en: Mode
kk: күй

en: Language code
kk: Тілдің коды
