SMS System (1.0.4) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: To
cs: Komu

en: Mode
cs: Režim

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sent
cs: Odesláno

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: Apply
cs: Použít

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
