SMS System (1.0.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: To
pa: ਵੱਲ
