SMS System (1.0.5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
