SMS System (1.0.5) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Message
is: Skilaboð

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: To
is: Til

en: Mode
is: Hamur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
