SMS System (1.0.5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: - All -
my: - အားလုံး -
