SMS System (1.0.5) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: To
ro: Către

en: Mode
ro: Mod

en: Desc
ro: Descendent

en: Sent
ro: Trimis

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Base path
ro: Cale de bază

en: Apply
ro: Aplică

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
