SMS System (1.0.5) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: To
sl: Za

en: Mode
sl: Način

en: Sent
sl: Poslano

en: Language code
sl: Koda jezika
