SMS System (1.0.5) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: To
tr: Kime

en: Mode
tr: Kip

en: Desc
tr: Azalan

en: Template name
tr: Şablon adı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Changed
tr: Değişti

en: Base path
tr: Ana yol

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Apply
tr: Uygula

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
