SMS System (1.0.6) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: To
ne: लाई

en: Mode
ne: प्रकार

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
