SMS System (1.0.6) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Test
ta: சோதனை

en: Message
ta: செய்தி

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: To
ta: பெறுநர்

en: Mode
ta: முறை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
