SMS System (1.0.7) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Test
fr: Tester

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: To
fr: À

en: Template name
fr: Nom du gabarit

en: Changed
fr: Modifié

en: Base path
fr: Chemin de base

en: Live
fr: En direct

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Template Name
fr: Nom du gabarit

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
