SMS System (1.0.7) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: To
th: ถึง

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Changed
th: เปลี่ยน
