SMS System (1.0.7) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: To
uk: До

en: Mode
uk: Режим

en: Template name
uk: Назва шаблону

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Changed
uk: Змінено

en: Base path
uk: Основний шлях

en: Live
uk: Наживо

en: Language code
uk: Код мови

en: Template Name
uk: Назва шаблону

en: SMS
uk: СМС

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: The language code of the entity.
uk: Код мови для сутності.
