SMS System (1.0.8) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: View
bn: প্রদর্শন

en: To
bn: বরাবর

en: Mode
bn: মোড

en: Language code
bn: ভাষা কোড
