SMS System (1.0.8) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: To
hu: Hova

en: Mode
hu: Mód

en: Sent
hu: Elküldve

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Changed
hu: Módosítva

en: Base path
hu: Bázis útvonal

en: Live
hu: Élő

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Reporting
hu: Jelentés

en: Data export
hu: Adat exportálás

en: Expert
hu: Szakértő

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
