SMS System (1.0.8) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: To
kn: ಗೆ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Sent
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ
