SMTP Authentication Support (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (75 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: On
hu: Be

en: No
hu: Nem

en: Password
hu: Jelszó

en: Mail
hu: Levél

en: Off
hu: Ki

en: standard
hu: általános

en: SMTP Authentication
hu: SMTP azonosítás

en: E-mail from name
hu: Az e-mail feladójának neve

en: E-mail from address
hu: Az e-mail feladójának címe

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: Use SSL
hu: SSL használata

en: Install options
hu: Telepítési opciók

en: To uninstall this module you must turn it off here first.
hu: A modul eltávolításához először itt ki kell kapcsolni.

en: SMTP server settings
hu: SMTP szerver beállítások

en: The address of your outgoing SMTP server.
hu: A kimenő SMTP szerver címe

en: The address of your outgoing SMTP backup server. If the primary server can't be found this one will be tried. This is optional.
hu: A tartalék kimenő SMTP kiszolgáló címe. Ha az elsődleges szerver nem található, akkor ez lesz használva. Nem kötelező megadni.

en: Use TLS
hu: TLS használata

en: This allows connection to an SMTP server that requires SSL encryption such as Gmail.
hu: Lehetővé teszi a kapcsolódást olyan SMTP szerverhez, amely SSL titkosítást igényel, mint például a Gmail.

en: Use encrypted protocol
hu: Titkosított protokoll használata

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
hu: Üresen kell hagyni, ha az SMTP kiszolgáló nem igényel hitelesítést.

en: SMTP Username.
hu: SMTP felhasználónév.

en: E-mail options
hu: E-mail opciók

en: You must provide at least one recipient email address.
hu: Legalább egy címzett e-mail címet meg kell adni.

en: Could not instantiate mail function.
hu: A <code>mail</code> függvényt nem lehet példányosítan

en: SMTP Error: Could not authenticate.
hu: SMTP hiba: Nem lehet elvégezni az azonosítást.

en: SMTP Error: Data not accepted.
hu: SMTP hiba: Az adatokat nem lehet fogadni.

en: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
hu: SMTP hiba: Nem lehet kapcsolódni az SMTP kiszolgálóhoz.

en: Turn this module on or off
hu: A modul be- és kikapcsolása.

en: SMTP server
hu: SMTP kiszolgáló

en: SMTP backup server
hu: SMTP másodlagos szerver

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
hu: Az e-mailek küldésekor használt feladó e-mail cím.

en: Send test e-mail
hu: Teszt e-mail küldése

en: E-mail address to send a test e-mail to
hu: A teszt e-mail küldésére szolgáló e-mail cím.

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
hu: Tesztüzenet küldéséhez itt lehet megadni a címzettet.

en: Checking this box will print SMTP messages from the server for every e-mail that is sent.
hu: Bejelölve minden kimenő e-mail küldésekor a kiszolgáló üzenetei is megjelennek.

en: You must enter an SMTP server address.
hu: Érvényes SMTP szerver címet kell megadni.

en: You must enter an SMTP port number.
hu: Meg kell adni az SMTP-kiszolgáló portszámát.

en: The provided from e-mail address is not valid.
hu: A megadott feladó e-mail cím nem érvényes.

en: Sending mail to: @to
hu: Levél küldése: @to

en: Message body empty
hu: Az üzenettörzs üres.

en: Invalid address
hu: Érvénytelen cím

en: Attahment could not be found or accessed.
hu: A melléklet nem található vagy elérhetetlen.

en: Attachment could not be found or accessed.
hu: A melléklet nem található vagy elérhetetlen.

en: Drupal SMTP test e-mail
hu: Drupal SMTP teszt e-mail

en: If you receive this message it means your site is capable of using SMTP to send e-mail.
hu: Ez az üzenet azt jelzi, hogy a webhely képes az SMTP használatával e-mailt küldeni.

en: Could not execute: !smail
hu: Nem futtatható: !smail

en: The following From address failed: !from
hu: Hibás a következő feladó e-mail cím: !from

en: StartTLS not supported by server or could not initiate session.
hu: A kiszolgáló nem támogatja a StartTLS használatát vagy a munkamenet nem inicializálható.

en: Signing Error: !err
hu: Kapcsolódási hiba: !err

en: Allow for site emails to be sent through an SMTP server of your choice.
hu: Lehetővé teszi az e-mail küldést a választott SMTP kiszolgálón át.

en: Administer SMTP Authentication Support module
hu: SMTP Authentication Support modul adminisztráció

en: Perform administration tasks for SMTP Authentication Support module.
hu: Az <em>SMTP Authentication Support</em> modul adminisztrációs feladatainak végrehajtása.

en: The provided test e-mail address is not valid.
hu: A tesztüzenetnél megadott e-mail cím érvénytelen.

en: The %header of your message is not supported by PHPMailer and will be sent as text/plain instead.
hu: Az üzenet %header részét nem támogatja a <em>PHPMailer</em> és text/plain formában kerül kiküldésre.

en: SMTP password. If you have already entered your password before, you should leave this field blank, unless you want to change the stored password.
hu: SMTP jelszó. Ha már korábban meg lett adva, akkor üresen kell hagyni. A korábban már eltárolt jelszó megváltoztatásához viszont itt lehet megadni az újat.

en: SMTP config.
hu: SMTP konfiguráció.

en: Allow to send e-mails formated as HTML
hu: Lehetővé teszi HTML-formázott e-mailek küldését

en: Previous mail system
hu: A korábbi levelező rendszer

en: SMTP module is active.
hu: Az SMTP modul aktív.

en: SMTP module is INACTIVE.
hu: Az SMTP modul inaktív.

en: The default SMTP port is 25, if that is being blocked try 80. Gmail uses 465. See :url for more information on configuring for use with Gmail.
hu: Az alapértelmezett SMTP-port a 25-ös, de ha az blokkolva van, akkor meg lehet próbálni a 80-ast is. A Gmail a 465-öset használja, beállításáról további tudnivaló itt található: :url

en: Your PHP installation does not have SSL enabled. See the :url page on php.net for more information. Gmail requires SSL.
hu: A jelenlegi PHP-telepítésben nincs engedélyezve az SSL. További tudnivalók a php.net oldalán (:url) olvashatók. Többek között a Gmail is megköveteli az SSL használatát.

en: The name that all e-mails will be from. If left blank will use a default of: @name
hu: Minden kimenő e-mail feladójaként megjelenő név. Üresen hagyva az alapértelmezett név (@name) marad használatban.

en: Allow to send e-mails formatted as HTML
hu: Lehetővé teszi HTML-formázott e-mailek küldését

en: Checking this box will allow HTML formatted e-mails to be sent with the SMTP protocol.
hu: Bejelölve engedélyezhető a HTML-ként formázott e-mailek küldése az SMTP protokollon keresztül.

en: A test e-mail has been sent to @email via SMTP. You may want to check the log for any error messages.
hu: @email címre a tesztüzenet elküldve SMTP-n keresztül. Az esetleges hibák felfedezésének érdekében javasolt megnézni a naplófájlokat.

en: Cannot set or reset variable: @name
hu: @name változót nem lehet be- vagy alapértelmezésre visszaállítani

en: Sends the message, using SMTP.
hu: Üzenet elküldése SMTP-n keresztül

en: Error sending e-mail from @from to @to: @error_message
hu: @from feladó @to címzett részére küldött e-mail kézbesítése során a következő hiba lépett fel: @error_message

en: SMTP Error: The following recipients failed: @bad
hu: SMTP hiba: @bad címzettek részére a kézbesítés sikertelen

en: Could not access file: @nofile
hu: @nofile fájlt nem lehet elérni

en: File Error: Could not open file: @nofile
hu: @nofile fájlt nem lehet megnyitni

en: Unknown encoding: @enc
hu: @enc ismeretlen kódolás

en: SMTP server error: @lasterror
hu: SMTP kiszolgálóhiba: @lasterror
