SnapEngage (3.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Role specific visibility settings
hi: भूमिका निर्दिष्ट दृश्यता स्थापनायें

en: Page specific visibility settings
hi: पृष्ठ निर्दिष्ट दृश्यता स्थापनायें

en: Add to every page except the listed pages.
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों को छोड़कर हर पृष्ठ पर जोड़ें.
