SnapEngage (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Role specific visibility settings
nl: Rol-specifieke zichtbaarheidsinstellingen

en: Page specific visibility settings
nl: Pagina-specifieke zichtbaarheidsinstellingen

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Toevoegen indien de volgende PHP-code TRUE als resultaat heeft (PHP-modus, alleen voor experts).

en: Add to every page except the listed pages.
nl: Toevoegen aan alle pagina's behalve de genoemde pagina's.

en: Add to the listed pages only.
nl: Alleen aan genoemde pagina's toevoegen.

en: Widget ID
nl: Widget-ID
