SnapEngage (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Role specific visibility settings
uk: Налаштування видимості для ролей

en: Page specific visibility settings
uk: Налаштування, що стосуються видимості сторінок

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Додати, якщо наступний PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів з PHP)

en: Add to every page except the listed pages.
uk: Додати до кожної сторінки, окрім перелічених.

en: Add to the listed pages only.
uk: Додати лише для перелічених сторінок

en: Widget ID
uk: ID віджета
