SnapEngage (8.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Pages
da: Sider

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Role specific visibility settings
da: Rollespecifikke synlighedsindstillinger

en: Page specific visibility settings
da: Sidespecifikke synlighedsindstillinger

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
da: Tilføj hvis følgende PHP-kode returnerer <code>TRUE</code> (PHP-tilstand, kun for eksperter).

en: Add to every page except the listed pages.
da: Tilføj til alle sider undtagen de nævnte.

en: Add to the listed pages only.
da: Tilføj kun til de nævnte sider.
