SnapEngage (8.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Role specific visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας του ρόλου του χρήστη

en: Page specific visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας της σελίδας

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
el: Προσθήκη αν ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει <code>TRUE (ΑΛΗΘΕΙΑ)</code> (κατάσταση PHP, για ειδικούς μόνο).

en: Add to every page except the listed pages.
el: Να προστίθεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Add to the listed pages only.
el: Να προστίθεται στις παρακάτω σελίδες μόνο.
