SnapEngage (8.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Role specific visibility settings
it: Impostazioni specifiche di visibilità per ruolo

en: Page specific visibility settings
it: Impostazioni specifiche di visibilità per pagina

en: Add to every page except the listed pages.
it: Aggiungi ad ogni pagina eccetto quelle elencate.

en: Add to the listed pages only.
it: Aggiungi solo alle pagine elencate.
