Snippet Manager (2.0.0) - en to az translation catalogue (59 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Component
az: Komponent

en: ID
az: İD

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Fields
az: Sahələr

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: State
az: Dövlət

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: User login
az: Loqin

en: String
az: Mətn

en: Edit view
az: Görünüşü redaktə edin

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Edit menu
az: Menyunu redaktə et

en: Entity
az: Entiti

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Form
az: Forma

en: Permission
az: İcazə

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Page settings
az: Səhifə parametrləri

en: Starting level
az: Başlanğıc səviyyəsi

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Boolean
az: Məntiq

en: Bundle
az: Paket

en: Form mode
az: Forma rejimi

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
az: "%" yolun ilk seqmenti üçün istifadə edilə bilməz.
