Snippet Manager (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Code
am: ኮድ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Save and continue
am: አስቀምጥ እና ቀጥል

en: Boolean
am: ቡሊያን

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Display variant
am: ተለዋጭ አሳይ
