Snippet manager (8.x-1.0-beta3) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Text
se: Teaksta

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
