Snippet Manager (8.x-1.0-rc4) - en to be translation catalogue (48 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Block settings
be: Налады блокаў

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Access
be: Доступ

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Display
be: Паказ

en: Menu
be: Меню

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Code
be: Код

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: String
be: Радок

en: Condition
be: Умова

en: Entity
be: Сутнасць

en: Installed
be: Усталявана

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Permission
be: Дазвол

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Display variant
be: Варыянт паказу

en: Duplicate of @label
be: Дублікат @label
