Snippet Manager (8.x-1.0-rc4) - en to hu translation catalogue (76 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Access
hu: Hozzáférés

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Snippets
hu: Részletek

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Menu
hu: Menü

en: Text
hu: Szöveg

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Not found
hu: Nem található

en: Url
hu: Webcím

en: Role ID
hu: Szerepkör-azonosító

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Code
hu: Kód

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Role
hu: Szerepkör

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Condition
hu: Feltétel

en: Entity
hu: Entitás

en: Generic
hu: Általános

en: Installed
hu: Telepített

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: missing
hu: hiányzó

en: Snippet
hu: Részlet

en: Variables
hu: Változók

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Page settings
hu: Oldalbeállítások

en: custom
hu: egyéni

en: Starting level
hu: Kezdőszint

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: Boolean
hu: Logikai

en: Block admin description
hu: Blokk adminisztrációs leírása

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
hu: „%” nem használható egy útvonal első részeként.

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Edit variable
hu: Változó szerkesztése

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Edit @label
hu: @label szerkesztése

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -

en: Redirect page
hu: Átirányítási oldal

en: Delete variable
hu: Változó törlése

en: Numeric placeholders may not be used. Please use plain placeholders (%).
hu: Numerikus helykitöltőt nem lehet megadni. Sima helykitöltő használatára van szükség (%).

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Display variant
hu: Kijelzőtípus

en: Duplicate of @label
hu: @label másolata

en: Maximum number of levels
hu: Szintek maximális száma

en: Path is empty.
hu: Az útvonal üres.

en: No query allowed.
hu: Nincs engedélyezett lekérdezés.

en: Invalid path. Valid characters are alphanumerics as well as "-", ".", "_" and "~".
hu: Érvénytelen útvonal. Az alfanumerikus és a kötőjel („-”), pont („.”), aláhúzás („_”), valamint hullámvonal („~”) karakterek használhatók.

en: Initial visibility level
hu: Kezdetben látható szint

en: The menu is only visible if the menu item for the current page is at this level or below it. Use level 1 to always display this menu.
hu: A menü csak akkor jelenik majd meg, ha az aktuális oldalhoz tartozó menüelem a megadott kezdőszinten, vagy az alatt helyezkedik el. Az 1-es szint kiválasztásával a menü mindig látható lesz.

en: Number of levels to display
hu: Megjelenítendő szintek száma

en: This maximum number includes the initial level.
hu: A szintek számának legfelső határa, beleértve a kiinduló szintet is.
