Snippet manager (8.x-1.0-rc5) - en to or translation catalogue (15 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Path
or: ପଥ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
