Snippet manager (8.x-1.0-rc6) - en to eu translation catalogue (54 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Block settings
eu: Bloke ezarpenak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Access
eu: Atzipena

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Menu
eu: Menua

en: Text
eu: Testua

en: Theme
eu: Tema

en: Component
eu: Osagaia

en: ID
eu: IDa

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Url
eu: URLa

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: State
eu: Egoera

en: Code
eu: Kodea

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: String
eu: Katea

en: Edit view
eu: Bista editatu

en: Condition
eu: Baldintza

en: Edit menu
eu: Editatu menua

en: Entity
eu: Entitatea

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Permission
eu: Baimena

en: Page settings
eu: Orriaren ezarpenak

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
eu: Lehengo ibilbideren segmentuan % ez erabili
