Snippet manager (8.x-1.0-rc7) - en to os translation catalogue (23 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат

en: Path
os: Фæндаг
