Snippet Manager (8.x-1.0-rc8) - en to gu translation catalogue (38 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Text
gu: લખાણ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: General
gu: સામાન્ય

en: Other
gu: અન્ય

en: Role
gu: હોદો

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Condition
gu: શરત

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Save and continue
gu: સંગ્રહો અને આગળ વધો

en: Boolean
gu: બૂલિયન
