Snippet Manager (8.x-1.0-rc8) - en to lv translation catalogue (65 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Access
lv: Piekļuve

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Component
lv: Komponents

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Fields
lv: Lauki

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: State
lv: Stāvoklis

en: Code
lv: Kods

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: String
lv: Virkne

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Edit view
lv: Labot skatu

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Edit menu
lv: Labot izvēlni

en: Entity
lv: Entītija

en: Installed
lv: Instalēts

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Form
lv: Forma

en: Permission
lv: Atļauja

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Starting level
lv: Sākuma līmenis

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
lv: "%" nedrīkst izmantot ceļa pirmajam segmentam.

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Duplicate of @label
lv: @label dublikāts
