Snippet Manager (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (65 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Block settings
el: Ρυθμίσεις μπλοκ

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Access
el: Πρόσβαση

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Menu
el: Μενού

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Component
el: Συστατικό

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Fields
el: Πεδία

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: State
el: Κατάσταση

en: Code
el: Κωδικός

en: General
el: Γενικά

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: User login
el: Είσοδος

en: String
el: Φράση

en: Edit view
el: Επεξεργασία view

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Edit menu
el: Επεξεργασία μενού

en: Entity
el: Οντότητα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Form
el: Φόρμα

en: Permission
el: Άδεια

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Page settings
el: Ρυθμίσεις σελίδας

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Display variant
el: Παραλλαγή εμφάνισης

en: Duplicate of @label
el: Διπλότυπο του @label

en: Path is empty.
el: Η διαδρομή είναι άδεια.
