Snippet manager (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (46 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Format
ka: ფორმატი

en: Path
ka: გზა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Text
ka: ტექსტი

en: Component
ka: კომპონენტი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Url
ka: ბმული

en: Role ID
ka: როლის ID

en: Fields
ka: ველები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Code
ka: კოდი

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა

en: Role
ka: როლი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Condition
ka: პირობა

en: Edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Permission
ka: უფლება

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები

en: Save and continue
ka: შენახვა და გაგრძელება
