Snippet Manager (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (67 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: Menu
lt: Meniu

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Component
lt: Komponentas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Not found
lt: Nerasta

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: State
lt: Etapas

en: Code
lt: Kodas

en: General
lt: Bendras

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: User login
lt: Nariams

en: String
lt: Eilutė

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Template
lt: Šablonas

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Entity
lt: Esybė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Form
lt: Forma

en: Permission
lt: Leidimai

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Starting level
lt: Pradinis lygis

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Boolean
lt: Loginis

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Display variant
lt: Atvaizdavimo variantas

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.
