Snippet manager (8.x-1.2) - en to fy translation catalogue (10 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Enable
fy: Ynskeakelje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Search
fy: Sykje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: Save and continue
fy: Bewarje en trochgean
