Snippet Manager (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (43 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Code
ne: कोड

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Condition
ne: अवस्था

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Permission
ne: अनुमति

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Display variant
ne: अलग प्रदर्शन
