Snippet manager (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Code
sq: Kodi

en: Other
sq: Tjetër

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: String
sq: Vargu

en: Edit menu
sq: Ndrysho menunë

en: Permission
sq: Të drejta

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
