Snippet manager (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (41 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Enable
ast: Activar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Code
ast: Códigu

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: String
ast: Cadena

en: Edit menu
ast: Editar menú

en: Installed
ast: Instaláu

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir
