Snippet manager (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (64 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Block settings
bo: ལྷུ་ལག་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Base
bo: གཞི

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Edit view
bo: མཐོང་རིས་བཟོ་བཅོས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
bo: %་ནི་སྦྲེལ་ལམ་གྱི་ཐོག་མའི་དུམ་ཚན་ལ་སྤྱོད་མི་རུང་།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
