Snippet manager (8.x-1.4) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Page
br: Pajenn

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Plugin
br: Lugant

en: Allowed types: @extensions.
br: Seurtoù aotreet: @extensions.
