Snippet manager (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (76 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Access
et: Ligipääs

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Display
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Component
et: Komponent

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Not found
et: Ei leitud

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Fields
et: Väljad

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: State
et: Olek

en: Code
et: Kood

en: General
et: Üldine

en: Base
et: Baas

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: String
et: Sõne

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Template
et: Mall

en: Condition
et: Tingimus

en: Edit menu
et: Muuda menüüd

en: Entity
et: Olem

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Variables
et: Muutujad

en: Form
et: Vorm

en: Permission
et: Õigus

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Starting level
et: Alustav tase

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: - Any -
et: - Kõik -

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
et: "%" märk ei ole teekonna esimeses segmendis lubatud.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Bypass access checks
et: Ära teosta ligipääsukontrolli

en: Numeric placeholders may not be used. Please use plain placeholders (%).
et: Numbrilisi placeholder-eid ei ole võimalik kasutada. Palun kasuta tavalisi placeholder-eid (%).

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Display variant
et: Kuva variant

en: Duplicate of @label
et: @label duplikaat

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.

en: Maximum number of levels
et: Maksimaalne tasemete arv

en: Path is empty.
et: Teekond on tühi.

en: No query allowed.
et: Päring ei ole lubatud.
