Snippet manager (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (37 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Fields
kk: Өрістер

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: String
kk: Жазба жолы

en: Edit menu
kk: Мәзірді өңдеу

en: Permission
kk: Құқық

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
