Snippet Manager (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (42 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Block settings
sr: Подешавања Блока

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Display
sr: Приказ

en: Menu
sr: Мени

en: Theme
sr: Тема

en: Component
sr: Компонента

en: ID
sr: ИД

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: Role
sr: Улога

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: String
sr: Стринг

en: Template
sr: Шаблон

en: Condition
sr: Услов

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Display variant
sr: Варијанта приказ

en: Allowed types: @extensions.
sr: Дозвољени типови: @extensions.
