Snippet manager (8.x-1.5) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: - Any -
ga: - Iad uile -
