Snippet manager (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (41 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Block settings
jv: Setelan blok

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Access
jv: Akses

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Fields
jv: Field

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Code
jv: Kode

en: General
jv: Umum

en: Other
jv: Liyané

en: Role
jv: Parāgā

en: User login
jv: Login panganggo

en: String
jv: Tembung

en: Edit menu
jv: Sunting menu

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Entity ID
jv: ID Entiti
